لوگو های اینستا

فالو و انفالو ربات اینستاگرام

فالو و انفالو ربات اینستاگرام

برای فالو و انفالو ربات اینستاگرام باید اقدامات ثبت پیج در پنل کاربری ربات را انجام دهید، سپس در مرحله بعد تنظیمات مرتبط برای انجام فعالیت فالو و انفالو ربات را تنظیم نمایید.

دکمه more options

ابتدا مانند تصویر زیر روی دکمه more options کلیک کنید و سپس گزینه super follow انتخاب نمایید. و منتظر صفحه تنظیمات فالو ربات باشید.

تنظیمات فالو ربات

تنظیمات فالو و انفالو ربات

در این بخش میتوانید مشخص کنید که فعالیت و تنظیمات فالو و انفالو ربات اینستاگرام به چه صورت انجام شود. برای تکمیل فرآیند باید چند مرحله را به درستی انجام دهید.

مرحله اول: انتخاب نوع هدفتان : نام کاربری = pepole , لایک کنندگان پیج = pepole likers , موقعیت ها = places , هشتگ ها = hashtags

لایک کنندگان هشتگ= hashtaglikers حال باید برای ربات مشخص کنید که میخواهید اهدافتون از کدوم هدف اضافه شود و ان را انتخاب کرده و

در مرحله دوم نام هدف خود را تایپ کنید مانند کلمه تهران تا سیستم متناسب به نوع هدف کلمه مورد نظرتان را پیدا و با انتخاب ان به پنل اضافه کند و در اخر بخش پایین صفحه تنظیمات ربات روی گزینه save برای ذخیره شدن تنظیمات کلیک نمایید.

نکته : دکمه avtivity log انتخاب کنید میتونید گزارش فعالیت فالو توسط ربات مشاهده نمایید.

تنظیمات فالو و انفالو ربات

نمونه عملکرد برای اضافه کردن هدف به پنل

مانند تصویر زیر میتوانید هدف خود را به پنل کاربری اضافه کنید و دکمه follow, unfollow , like روشن کنید و در آخر دکمه save کلیک کنید تا تنظیمات ذخیر شود.

تنظیمات ربات اینستاگرام

در تنظیمات ربات اینستاگرام موارد را به دقت انجام دهید تا سیستم فعالیت اتومات خود را به درستی انجام دهید ، بعد اضافه کردن هدف ها به پنل قابلیت فالو، انفالو و لایک روشن نمایید و در اخر گزینه save بزنید. در تصویر زیر کاملا موارد توضیح داده شده است

تنظیمات ربات اینستاگرام

فیلتر های پیشرفته ربات اینستاگرام

در بخش فیلتر های پیشرفته ربات میتوانید ربات هدفمند تر کنید که با چه مخاطبی در تعامل باشد

نکته: هرچه هدفمندتر باشید، یافتن پروفایل های واجد شرایط برای دنبال کردن دشوارتر خواهد بود.

فیلتر های پیشرفته ربات اینستاگرام

بعد انجام توضیح موارد فوق به مرحله سرعت ربات میرسیم

سرعت فعالیت ربات

سرعت فعالیت ربات در سه حالت قرار دارد آهسته، متوسط و زیاد که برای پیج های تازه راه اندازی شده و قدمت کمتر از 10 روز سرعت آهسته پیشنهاد میشود و پیج های با قدمت بیش از 1 ماه و با محتوای حداقل 15 پست سرعت متوسط و به مرور سرعت زیاد میتوانید استفاده نمایید و در نهایت روی گزینه save کلیک تا تنظیمات ذخیره شوند.

تنظیمات سرعت بات

آموزش اضافه کردن هدف برای انجام فعالیت لایک اتومات روی اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *